fbpx

Pacientams iš užsienio

Pacientams, atvykstantiems gydytis iš užsienio, preliminarų gydymo planą sudarome jau el. paštu. Pacientas prieš atvykstant į Lietuvą į mūsų kliniką turi pateikti kuo daugiau informacijos apie savo dantų būklę – rengteno nuotraukas, medicininius įrašus, aprašyti savo lūkesčius ir galimybes. Pagal turimus duomenis, gydytojai specialistai sudaro preliminarų gydymo planą, suplanuojami reikalingi vizitai pas Smile art odontologijos studijos specialistus.

Pacientui atvykus į kliniką, pakoreguojamas gydymo planas, atliekamos visos įmanomo s procedūros – burnos higienos procedūra (jeigu reikalinga), sugydomi ėduonies pažeisti dantys, atliekamos chirurginės procedūros – pašalinami dantys, kurie jau yra nebeišgydomi , atliekama  dantų implantacija, padaroma laikina plokštelė arba nuolatiniai protezai.

Kitas paciento atvykimas į Lietuvą reikalingas atsižvelgiant į klinikinę situaciją, maždaug po 2-4 mėnesių, jeigu reikalingas nuolatinio protezo gaminimas. Protezus gaminame Smile art odontologijos protezų gamybos laboratorijoje, gamyba užtrunka maždaug  5-7 dienas. Pacientams suteikiam visa reikalinga informacija apie dantų ir protezų priežiūrą savarankiškai namuose.