fbpx

Mūsų darbai

Prieš / Po

Dantų protezavimas
Dantų protezavimas

Pacientui buvo atlikti šie dantų atkūrimo ir restauracijos darbai: implantacija su sinuso dugno pakėlimais, protezavimas cirkonio vainikėliais ant implantų ir nuosavų dantų, priekinių dantų atstatymas stiklo keramikos laminatėmis.

Dantų protezavimas

Pacientui buvo atliktas dantų atkūrimas pilno kontūro dažyto cirkonio tiltu.

Dantų protezavimas
Viskas ant 4/6 – Bedančio danties protezavimas ant 4/6 implantų

Bedančio žandikaulio protezavimas ant 4 implantų, kitaip dar vadinama all on 4 metodika – viskas ant keturių – šiuolaikinis dantų atstatymo būdas, kai visi vieno žandikaulio dantys tvirtinami tik ant 4 implantų. Darbą atliko dantų protezų gamybos laboratorijos vadovas – Jurij Lialko.

Dantų protezavimas ant implantų

Cirkonio oksido tiltas ant implantų, sutvirtintas titanine sija. Ši technologija užtikrina protezo ilgaamžiškumą, o cirkonis suteikia dantims itin estetišką ir natūralią išvaizdą, kuri laikui bėgant nekinta ir nekeičia savo spalvos

Estetinis dantų plombavimas
Estetinis dantų plombavimas
Estetinis dantų plombavimas
Dantų balinimas ir burnos higiena

Pacientei atlikta profesionali burnos higiena ir atliktas dantų balinimas BlancOne sistema. Darbą atliko burnos higienos specialistė Ala Lialko-Pladis.

Profesionali burnos higiena

Dėl prastos dantų ir dantenų būklės, pacientui reikėjo kelių vizitų, kad dantenų uždegimas aprimtų, dantenų būklė stabilizuotųsi. Burnos higieną atliko ir Ala Lialko-Pladis.

Išimamos dantų plokštelės/protezas

Išimamos dantų plokštelės (protezai). Apatinio žandikaulio plokštelė su sijinės fiksacijos elementais tvirtinasi ant implantų. Tokia fiksacija neleidžia plokštelei judėti kalbant ar valgant, tad pacientas visada jaučiasi komfortiškai. Darbo autoriai – dantų protezų gamybos laboratorijos vadovas Jurij Lialko ir gydytoja odontologė Judita Karužienė.

Krūminių dantų atstatymas

Pacientui buvo išvalyti karioziniai danties audiniai ir atlikta dantų restauracija, išsaugant dantų anatomiją. Tokiu būdu atkuriamas ne tik estetinis dantų vaizdas, bet ir jų funkcija. Darbą atliko gydytoja odontologė Daumantė Judinė.

Dantų laminatės

Pacientei buvo atlikta dantenų plastikos procedūra, ofisinis dantų balinimas ir priekinių dantų atstatymas stiklo keramikos laminatėmis.

Dantų laminatės

Abiejų žandikaulių dantų restauravimas – protezavimas cirkonio vainikėliais, cirkonio vainikėliais ant implantų, e-max užklotais ir priekinių dantų atstatymas stiklo keramikos laminatėmis.
Darbo autorius klinikos dantų techniko laboratorijos vadovas – Jurijus Lialko ir klinikos gydytoja odontologė Judita Karuziene.