Norint, jog dantys ilgai išliktų sveiki ir sukeltų kuo mažiau nemalonių pojūčių, nuolat būtina pasirūpinti tinkama burnos higiena. Vis dėl to, dažnai neužtenka vien tik įprasto dantų valymo šepetėliu, kadangi jo pagalba nepavyksta pasiekti visų būtinų ertmių, o specialus siūlas taip pat palieka šiek tiek apnašų ar maisto likučių. Būtent dėl šios priežasties vėliau kenčiame ne tik dėl blogo burnos kvapo, bet ir dėl rimtesnių dantų problemų – siekiant to išvengti, maždaug kartą per pusę metų turėtų būti atlieka profesionali burnos higiena.
Šios procedūros metu specialiu aparatu šalinamos susikaupusios apnašos, akmenys, nuvalomi paviršiai, patikrinama ir bendra higienos būklė. Rezultatai pastebimi iš karto – dantys atgauna savo natūralią spalvą, o burnos ertmėje jaučiamas gaivumo kvapas. Toliau tinkamai rūpinantis burnos higiena, šiuos pojūčius galima išlaikyti ilgą laiką – net ir įprastinės dantų valymo procedūros taps kur kas paprastesnės.
Negana to, po šios procedūros sumažėja terpių bakterijų dauginimuisi, tad tikėtina, jog ilgą laiką neteks sugrįžti į stomatologo kėdę dėl atsiradusių skylučių ar kitų uždegimų. Kaip rūpintis savo dantimis iš karto atlikus profesionalią burnos higieną ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį ateityje, Jums taip pat papasakos mūsų specialistas. Kiekvieno paciento situacija yra įvertinama individualiai, tad rekomenduosime tas dantų higienos priemones, kurios tinkamos būtent Jums.
Prieš pradedant procedūrą, yra atliekama ir profilaktinė dantų apžiūra, todėl iš anksto galima pastebėti būsimas dantų ligas ir tuo pačiu išvengti nemalonaus skausmo ateityje – Jums iš karto bus paskirtas tinkamas gydymas.
Norime, jog iš mūsų klinikos išeitumėte su nuostabia šypsena ir puikia nuotaika, tad visuomet atsižvelgiame į visus Jūsų pageidavimus ir drauge ieškome optimaliausio varianto. Įvertinęs Jūsų dantų būklę, specialistas papasakos apie tolimesnę veiksmų eigą ir įdės visas pastangas, jog Jūsų dantys taptų pastebimai gražesni ir neabejotinai sveikesni. Profesionali burnos higiena – pati paprasčiausia apsauga, kuri padės išvengti kur kas didesnių problemų, tad nepamirškite pasirūpinti savo dantų būkle ir užkirskite kelią visos galimoms problemoms.