Rentgenologiniai tyrimai gali parodyti itin tikslius dantų pažeidimus, todėl jų dėka gydytojai odontologai gali paskirti tinkamiausią gydymą ir parinkti visas kitas reikalingas procedūras. Mūsų naudojamos aparatūros pagalba greitai galime nustatyti skausmo ar kitų nemalonių procesų šaltinį ir atrasti efektyviausią būdą, kaip su juo kovoti.
Naudojant išmaniąsias technologijas, padaryta nuotrauka iš karto atkuriama kompiuterio ekrane ir tuomet odontologas gali atidžiai įvertinti Jūsų dantų būklę bei pastebėti smulkius dalykus, kuriems aptikti neužtenka įprastinės apžiūros.
Įvairūs pažeidimai, anomalijos, audinių būklė – tai tik keletas dalykų, kuriuos galima išsiaiškinti atlikus šį tyrimą. Daugeliu atveju be jo neįmanoma tiksliai įvertinti dantų būklės – kuo daugiau pavyks išsiaiškinti, tuo kokybiškesnis bus visas dantų gydymo procesas. Siekiame, jog liktumėte patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, todėl norime Jums pasiūlyti efektyviausią gydymą – būtent dėl šios priežasties svarbi tampa kiekviena smulki detalė.
Vis dar susiduriama su nuomone, jog dantų rentgenas kelia grėsmę pacientų sveikatai ir organizmui, tačiau dėl to jaudintis tikrai nevertėtų, kadangi naudojamės tik modernia, visus standartus atitinkančia aparatūra, kuri skleidžia itin nedidelę rentgeno spinduliuotę. Dėl šios priežasties net ir patys artimiausi organai gauna tik minimalią apšvietos dozę, todėl galima teigti, jog po šios procedūros tikrai nepastebėsite neigiamų sveikatos sutrikimų.
Dantų rentgenas dažniausiai atliekamas šiais atvejais:
  • Siekiant išsiaiškinti, kokia yra apatinio žandikaulio sąnarių būklė;
  • Planuojant gydyti protinius dantis;
  • Norint įvertinti esamą dantų būklę ir pastebėti smulkesnius pažeidimus;
  • Planuojant protezavimą, chirurgines operacijas ar svarstant apie ortodontinį gydymą;
  • Norint išsiaiškinti, kokia yra danties kaulo ir dantenų būklė;
  • Siekiant surasti tikslų skausmo šaltinį, kuomet nepavyksta iš karto jo identifikuoti.
Priklausomai nuo Jūsų problemos, gali skirtis ir naudojama aparatūra – kiekvieno paciento situacija yra individuali, todėl tik ją įvertinęs, gydytojas odontologas nuspręs, ar Jums iš tikrųjų reikalingas dantų rentgenas. Norime, jog iš mūsų klinikos išeitumėte su šypsena, todėl visuomet atkreipiame dėmesį į Jūsų poreikius ir siekiame drauge atrasti bendrą sprendimą.
Norime, jog iš mūsų klinikos išeitumėte su nuostabia šypsena ir puikia nuotaika, tad visuomet atsižvelgiame į visus Jūsų pageidavimus ir drauge ieškome optimaliausio varianto. Įvertinęs Jūsų dantų būklę, specialistas papasakos apie tolimesnę veiksmų eigą ir įdės visas pastangas, jog Jūsų dantys taptų pastebimai gražesni ir neabejotinai sveikesni. Profesionali burnos higiena – pati paprasčiausia apsauga, kuri padės išvengti kur kas didesnių problemų, tad nepamirškite pasirūpinti savo dantų būkle ir užkirskite kelią visos galimoms problemoms.