Dažnai tėvai mano, jog vaikų dantų gydymas nėra būtina procedūra – kam tvarkyti pieninius dantis, jeigu jie galiausiai iškris. Vis dėl to, toks požiūris išties yra klaidingas, kadangi laiku neišsprendžiant problemos, galima pakenkti ir ateityje išdygsiantiems nuolatiniams vaiko dantims. Po pieniniu dantimi jau slypi ir naujojo, nuolatinio užuomazga, tad norėdami užtikrinti, jog ateityje Jūsų mažylis galėtų džiaugtis nepriekaištinga šypsena, tuo reikia pasirūpinti iš anksto.
Skaudintis dantis taip pat gali būti ir infekcijos židinys, kuri ne tik sukelia nemalonias emocijas, bet tuo pačiu kenkia visam vaiko organizmui ir silpnina jo imuninę sistemą. Per anksti netekus pieninių dantų ar laiku jų neišgydžius, padidėja rizika, jog nuolatiniai dantys išdygs kreivai ar atsiras kitų ortodontinių problemų – tai dar kartą įrodo, koks svarbus yra vaikų dantų gydymas.
Tam, kad problemų būtų kuo mažiau, jau nuo mažų dienų mažylį reikėtų pratinti rūpintis ir teisingai prižiūrėti savo pieninius dantukus. Vis dėl to, nuo šių problemų neapsaugotas nei vienas, tad tikėtina, jog Jūsų vaikui galiausiai vis vien teks apsilankyti pas odontologą. Laukiame Jūsų ir profilaktinei apžiūrai – tokiu būdu bus galima užkirsti kelią didesniems pažeidimams ir skausmui ateityje. Pirmas apsilankymas visuomet sukelia didžiausią stresą, tačiau jeigu jis nebus skausmingas, tikėtina, jog antrą kartą Jūsų mažylis pas odontologą keliaus kur kas drąsiau.
Nors vaikų dantų gydymas skamba kaip nelabai maloni procedūra, galime užtikrinti, jog mūsų gydytojai odontologai su mažyliais elgsis švelniai ir atsargiai. Kartu sieksime atrasti tinkamiausią gydymo metodą, jog net ir po skausmingų procedūrų Jūsų vaikas nebijotų dar kartą atsisėsti į odontologo kėdę.
Mūsų gydytojai odontologai dirba ir su vyresnio amžiaus vaikais, kuriems jau išdygę nuolatiniai dantys – teikiame visas paslaugas, pradedant burnos higiena, baigiant sudėtingesnėmis gydymo procedūromis. Pasiūlysime efektyviausias skausmo ar kitų problemų šalinimo priemones ir kartu priimsime Jus tenkinantį sprendimą. Norime užtikrinti, jog tiek Jūsų, tiek Jūsų vaikų dantų gydymas taptų kiek įmanoma malonesne procedūra, kurios rezultatas būtų nuostabi šypsena.