fbpx

Apie mus

ESAME ODONTOLOGIJOS KLINIKA VILNIUJE – SMILE ART ODONTOLOGIJOS STUDIJA

Atvykę į mūsų kliniką būsite sutikti su šypsena, jausitės komfortiškai, Jumis bus pasirūpinta nuo pirmojo žingsnio. Kiekvienas mūsų darbuotojas yra savo srities profesionalas ir mes tuo didžiuojamės!

Smile art odontologijos studija duris atvėrė 2016 metais, tačiau mūsų gydytojai odontologai turi sukaupę daug patirties ir žinių, kurias kievienais metais vis gilina ir kelia kvalifikaciją. Turime savo nuosavą dantų techniko laboratoriją, todėl glaudus gydytojo ir dantų techniko bendradarbiavimas užtikrina optimaliausią gydymo plano sudarymą ir įgyvendinimą, viskas apgalvota iki smulkmenų.

Savo darbu siekiame, kad žmonės daugiau šypsotųsi ir savo šypsena džiugintų kitus. Tikime, kad šypsena padeda nugalėti sunkumus ir siekti savo svajonių!

Inovatyvumas, modernumas

leidžia mums pasiekti geriausią rezultatą.

Tęstinumas

nuo pieninių dantukų iki nuolatinių.

Nuo diagnostikos -

iki implantacijos.

SMILE ART ODONTOLOGIJOS STUDIJA

KONTAKTAI

Perkūnkiemio g. 15,

Vilnius 12119

Tel.: +370 69940994

El. paštas: info@saklinika.lt

DARBO LAIKAS

I-IV 8:00-20:00

V 8:00-17:00

VI-VII Nedirbame

Šypsena – tai mūsų puošmena ir pasitikėjimas savimi, todėl turime prižiūrėti ir puoselėti ją.

Gamtos sukurtas dantis – ar vaiko pieninis, ar suaugusiojo nuolatinis, yra tikras meno kūrinys su daug sluoksnių, formų, spalvų ir atspalvių.

Dėl daugelio priežasčių laikui bėgant mūsų gamtos dovanoto meno kūrinio savybės ir išvaizda keičiasi, todėl jis neretai nebeatlieka savo svarbių funkcijų: kandant, kramtant, kalbant ir besišypsant.

Norint atkurti prarastą šypseną, reikia profesionalumo ir kruopštumo. Dirbdami komandoje mūsų gydytojai ne tik padės atkurti Jūsų šypseną, bet ir leis didžiuotis ja. Tikime, kad rezultatu būsite tikrai patenkinti.

Parašykite mums / Susisiekime

    Klinikos nuotraukos