fbpx
 

Terapinis dantų gydymas

Dantų ėduonies gydymas – viena populiariausių mūsų teikiamų paslaugų. Su šia procedūra anksčiau ar vėliau tenka susidurti kiekvienam. Tokia situacija visai nestebina, kadangi šiuo metu egzistuoja daugiau kaip keli šimtai skirtingų ėduonies atsiradimo teorijų. Neteisinga ar nepakankama dantų priežiūra, netinkama mityba (gausus angliavandenių vartojimas), įvairios seilių ypatybės – tai tik keletas parindinių priežasčių, dėl kurių galiausiai gali būti reikalingas dantų gydymas.

Simptomai šiuo atveju taip pat gali būti įvairūs, todėl net jeigu Jūsų nekamuoja skausmas, tai dar nereiškia, jog dantys yra sveiki net ir nutrupėjęs emalis ar padidėjęs dantų jautrumas gali reikšti dantų ėduonies susidarymą. Tik atlikus profilaktinę apžiūrą, gydytojas odontologas galės tiksliai pasakyti, kokia yra Jūsų nusiskundimų priežastis ir tuomet paskirti tinkaliausią gydymometodą. Kuo anksčiau bus pastebėta problema, tuo lengvesnis bus jos pašalinimas, tad pastevėjus net ir nedidelius pakitimus, reikėtų nedelsti ir kreiptis į odontologą.

Siekdami užtikrinti, jog dantų gydymas būtų atliktas nepriekaištingai, naudojame tik kokybiškas medžiagas ir atsakingai žiūrime į savo darbą. Norint sutvarkyti ėduonies pažeistą dantį, pirmiausia reikia atlikti jo išvalymą, o po to pasirūpinti tinkama plomba. Šiuo klausimu ypač svarbus ir plombos patvarumas – kruopščiai atliktas darbas ir šiuolaikinės technologijos suteikia didesnes ilgaamžiškumo garantijas. Atsižvelgdami į tai, daug dėmesio skiriame ir estetiniam Jūsų dantų grožiui bei stengiamės užtikrinti, jog gydymo metu patirtumėte kuo mažiau nemalonių pojūčių.

Dantų gydymas dažniausiai vykdomas tokia eiga:

  • Atliekamas danties nuskausminas;
  • Pažeisyas dantis yra izoliuojmas, o tuomet vykdomas kariozinių audinių valymas;
  • Danties ertmė užpildomaplombinėmis mediagomis, kurios vėliau yra prišlifuojamos ir nupoliruojamos.

Gydymo eiga, priklausomai nuo Jūsų situacijos, gali skirtis – iš anksto sunku numatyti, kokio dydžio yra danties pažeidimas ir kaip stipriai ėduonis paveikė visus audinius. Tik po pirminės apžiūros odontologas galės tiksliai nusakyti, kokios procedūros bus reikalingos ir kartu su Jumis priims galutinį sprendimą.

Mūsų tikslas – nepriekaištinga Jūsų šypsena,tad siekiame užtikrinti, jog dantų gydymas būtų profesionalus ir patenkintų visus Jūsų lūkesčius.

Regsitruokitės vizitui