fbpx

Dantų balinimas

Žmogaus genetika lemia, kaip lengvai įvairios medžiagos paveikia dantis ir jų spalvą, tačiau šiuolaikinių technologijų pagalba galima patobulinti savo šypseną ir džiaugtis akivaizdžiais rezultatais. Dantų balinimas yra viena populiariausių grožio procedūrų odontologijos srityje.

Smile art odontologijos studijoje atliekame šias balinimo procedūras:

 • dantų balinimas BlancOne sistema (balinimas lempa);
 • dantų balinimas ofisine sistema;
 • dantų balinimas kapomis namuose;
 • vidinis negyvų dantų balinimas.

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ DANTŲ BALINIMĄ

Dantų balinimo procedūros negalima atlikti:
 • pacientams su stipriai pažeistu ar nusidėvėjusiu emaliu;
 • esant dantenų udegimui;
 • pacientams, sergantiems burnos ligomis, pvz., periodontintu;
 • pacientams turintiems nulūžusius dantis;
 • asmenims iki 18 metų;
Dantų balinimo nepatartina atlikti:
 • Asmenims iki 18 metų;
 • Nėščioms;
 • Maitinančioms mamoms;

Registruokitės vizitui

Taip pat labai svarbu žinoti, kad dantų vainikėliai, plombos nebąla, todėl po dantų balinimo gali tekti juos koreguoti. Prieš atliekant dantų estetinį plombavimą, patariame atlikti dantų balinimą, jeigu siekiama baltų dantų efekto

Dantų balinimas „BlancOne“ – tai pažangus ir saugus dantų balinimas. Procedūra trunka tik 10 minučių, ją galima atlikti iškarto po profesionalios burnos higienos procedūros, nereikalinga dantenų apsauga, tausoja dantų emalį. Jau po vienos procedūros dantys paprastai pašviesėja 4-5 atspalviais

Dantų balinimas ofisine sistema – procedūros metu dantys padengiami didelės koncentracijos balikliu, todėl specialiais laikikliais atitraukiamos paciento lūpos ir liežuvis, o dantenos užliejamos apsaugine medžiaga (kad baliklis kontaktuotų tik su dantimis). Efektyviausiam rezultatui rekomenduojama atlikti 2 seansus su 10-14 dienų pertrauka tarp balinimo.

Dantų balinimas kapomis namuose – vizito metu nuimami paciento dantų atspaudai ir pagal juos dantų technikas laboratorijoje pagamina individualias kapas. Pacientas namuose į kapas įdeda balinimo gelį ir užsidėjęs kapas ant dantų laiko jas tam tikrą laiką (balinamosios medžiagos gamintojo nurodytą laiką, paprastai pernakt). Dantys kapomis balinami kasdien tol, kol pasiekiamas tenkinantis rezultatas (bet ne ilgiau nei 2 savaites). Jei dantys labai jautrūs, galima dantų balinimą atlikti rečiau (pvz., kas antrą dieną) arba trumpiau nei nurodyta.

Kaip ilgai galėsite džiaugtis baltesniais dantimis, nuspėti sunku – kartais rezultatai matomi net keletą metų, tačiau daug kas priklauso nuo asmeninės dantų higienos, mitybos ar netgi amžiaus. Kuo daugiau pastangų įdėsite, tuo ilgesnį poveikį turės ir dantų balinimas. Savaime suprantama, jog tabakas, kava ar kiti daug dažančių medžiagų turintys produktai sutrumpins procedūros poveikį, tad norint ilgalaikių rezultatų, reikėtų tokių gaminių vengti.

Tam, kad dantų balinimas praeitų sėkmingai, o rezultatas būtų toks, koks tikėtasi, labai svarbi pirmoji para po procedūros. Tuomet būna padidėjęs dantų jautrumas, ypatingai reikia vengti aukščiau išvardintų medžiagų ir valyti dantis taip, kaip procedūros metu nurodė specialistas. Po keleto dienų (dažniausiai net ir greičiau) jautrumas pradings, o Jūs su džiaugsmu galėsite įvertinti vaizdą veidrodyje.

Dėl šios procedūros saugumo jaudintis taip pat nevertėtų – „Smile art“ odontologijos klinikoje naudojame tik kokybišką, visus standartus atitinkančią aparatūrą, todėl dantys taps baltesni, tačiau išliks ir sveiki. Ilgalaikis rezultatas ir jokių nemalonių pojūčių – išbandykite ir patys tuo įsitikinsite!

Abejodami, kurį dantų balinimo būdą pasirinkti, kviečiame pasikonsultuoti su mūsų burnos priežiūros specialiste, kuri turi didelę dantų balininimo patirtį.