fbpx

Laboratorija

Dantų protezų gamybos laboratorija

Mums svarbu atkartoti gamtos sukurtą danties natūralumą – dantų formą, proporcijas, spalvą, anatomiją, funkciją ir estetiką. Norint dailiai ir tiksliai atstatyti prarastą dantį reikia atkurti ne tik jo formą, bet ir tobulai pritaikyti spalvą, atspalvius, skaidrumą. Specialistų komandą naudoja daugybę įvairiausių spalvų ir atspalvių keramikos masių bei dažų. Šie specialistai, tarsi juvelyrai, išdirba gaminius iki mažiausių smulkmenų. Mes esame įsitikinę, jog tik išskirtinis dėmesys detalėms, kruopštumas bei atidumas pateisina pacientų lūkesčius bei pelno nuoširdų pasitikėjimą.

Tobulėjant technologijoms ir medžiagoms, vis dažniau yra naudojama bemetalė keramika, kuri mažai skiriasi nuo natūralių žmogaus dantų tiek išore, tiek fizikinėmis savybėmis. Bemetalės dantų protezų gamybos technologijos suteikia gydytojui galimybę pasiekti itin aukštus estetinius ir funkcinius reikalavimus, o pacientas apsaugo dantenas nuo nemalonaus melsvo ar pilkšvo atspalvio turėdamas natūralios spalvos, gražų protezą.

Protezai

Laboratorijoje gaminami įvairių rūšių dantų protezai: vainikėliai, elastinės plokštelės, užklotai, įklotai, tiltiniai, lanko atraminiai protezai. Taip pat gaminamos bruksizmo, stabilizuojančios, balinimo dantų kapos, gaminami individualūs šaukštai, silikoniniai ir chirurginiai gidai odontologinėms procedūroms

Į savo darbą žiūrime atsakingai, naudojame tik moksliniais tyrimais patikrintas inovatyvias, kokybiškas medžiagas, naujausias technologijas, modernias darbo metodikas, o mūsų specialistai yra patyrę ir kvalifikuoti.