fbpx
 

Vaikų dantų gydymas

Dažnai tėvai mano, jog vaikų dantų gydymas nėra būtina procedūra – kam tvarkyti pieninius dantis, jeigu jie galiausiai iškris. Vis dėl to, toks požiūris išties yra klaidingas, kadangi laiku neišsprendžiant problemos, galima pakenkti ir ateityje išdygsiantiems nuolatiniams vaiko dantims. Po pieniniu dantimi jau slypi ir naujojo, nuolatinio užuomazga, tad norėdami užtikrinti, jog ateityje Jūsų mažylis galėtų džiaugtis nepriekaištinga šypsena, tuo reikia pasirūpinti iš anksto.

Skaudintis dantis taip pat gali būti ir infekcijos židinys, kuri ne tik sukelia nemalonias emocijas, bet tuo pačiu kenkia visam vaiko organizmui ir silpnina jo imuninę sistemą. Per anksti netekus pieninių dantų ar laiku jų neišgydžius, padidėja rizika, jog nuolatiniai dantys išdygs kreivai ar atsiras kitų ortodontinių problemų – tai dar kartą įrodo, koks svarbus yra vaikų dantų gydymas.

Tam, kad problemų būtų kuo mažiau, jau nuo mažų dienų mažylį reikėtų pratinti rūpintis ir teisingai prižiūrėti savo pieninius dantukus. Su Jūsų priežiūra atitolinsite vaikų dantukų gedimo procesus, tačiau visgi, kartą ar du į metus, apsilankykite profilaktinei dantukų apžiūrai – tokiu būdu užkirsite kelią didesniems pažeidimams ir skausmui ateityje. Pirmas apsilankymas visuomet sukelia didelį stresą, tačiau jeigu jis nebus skausmingas, tikėtina, jog antrą kartą mažylis pas odontologą keliaus kur kas drąsiau.

  • Nors vaikų dantų gydymas skamba kaip nelabai maloni procedūra, galime užtikrinti, jog mūsų gydytojai odontologai su mažyliais elgsis labai švelniai ir atsargiai.
  • Jeigu mūsų mažasis pacientas bus neramus kėdėje, galime įjungti jo mėgstamą filmuką.
  • Po vizito vaikučiams duodame mažą dovanėlę.
Vaiku odontologija

Mūsų klinikos gydytojai odontologai teikia visas vaikų dantų gydymo paslaugas – pradedant burnos higiena, baigiant sudėtingesnėmis gydymo procedūromis.

Registruokitės vizitui